
Praca w USA
Independent, czyli niezależny!! Chcesz na własną rękę lub z pomocą przyjaciół znaleźć dobrze płatną, satysfakcjonującą pracę w USA?
A może już to zrobiłeś i jedyne, czego Ci trzeba, to wiza J1, bezpieczny i komfortowy przelot do Stanów oraz fachowa opieka i doradztwo?
Pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia! Jeżeli dopiero planujesz pełną niezależność i nie wiesz, od czego zacząć, w FOSTER udzielimy Ci cennych, wskazówek. Program Work and Travel Independent to prawdziwe wyzwanie i wielki krok w stronę samodzielności.
Dołącz do nas - Zapisz się
Work and Study AustraliaNorth Sydney English College (NSEC) w Australii przygotował ofertę specjalną dla wszystkich naszych klientów, którzy chcą wyjechać na program nauki języka angielskiego oraz pracy w Australii.
Każdy uczestnik nie ponosi kosztów opłaty rejestracyjnej (wisowego do szkoły) w wysokości 200 $ AUD.
Oferta dotyczy wszystkich kursów w North Sydney English College.
14 tygodni nauki + 3 miesiące wakacji - wiza na okres 6, 5 miesiąca
28 tygodni nauki + 5 miesięcy wakacji - wiza na okres 1 roku
Oferowane przez nas kursy skierowane są do osób powyżej 18 roku życia, bez górnej granicy wiekowej. Najstarszy uczestnik programu, który wyjechał za naszym pośrednictwem miał 55 lat.
Zajęcia prowadzone są w grupach od 8 do 18 studentów, na 5-ciu poziomach nauczania: Beginner, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate oraz Advanced Level.
IELTS - International English Language Testing System
Kurs ten jest uznanym na świecie egzaminem wymaganym od osób planujących kursy dyplomowe, studia na uniwersytecie oraz od osób, które chcą pozostać w Australii i ubiegać się o status rezydenta.
Zajęcia prowadzone są w grupach od 8 do 18 studentów, język angielski wymagany jest w stopniu średniozaawansowanym.
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
Tel: (022) 331 00 50
Kom: 604 379 937
Fax: (022) 331 00 03
E-mail: australia@naukaipraca.pl
IELTS - International English Language Testing System
Zajęcia prowadzone są w grupach od 8 do 18 studentów, język angielski wymagany jest w stopniu średniozaawansowanym.
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
Tel: (022) 331 00 50
Kom: 604 379 937
Fax: (022) 331 00 03
E-mail: australia@naukaipraca.pl
Zostały podjęte wszelkie środki, aby informacje zawarte na stronie były aktualne. W ramach polityki stałego ulepszania swoich produktów FOSTER zastrzega sobie prawo do wprowadzanie w każdej chwili zmian w odniesieniu do przedstawionej oferty. Jednocześnie informujemy, że informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. FOSTER nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieścisłości lub niedokładności. Powielanie w jakiejkolwiek postaci oraz jakąkolwiek techniką części lub całości treści i elementów graficznych strony bez uprzedniego pisemnego zezwolenia FOSTER jest zabronione. Copyright © 2008 FOSTER, wszelkie prawa zastrzeżone.



